Firma Profili

"bizim kim olduğumuzu merak mı? ediyorsunuz."

Firma Profili

Firmamiz günlük 20 ton kuruyemis, istenildigi takdirde ise günlük 40 ton kuruyemis üretim kapasitesine çıkabilmektedir.  Firmamizin dagitim kanali, tesisimizden sicak satis, Ege , Akdeniz ve Iç Anadolu bölgelerinde ki 12 bayimiz ile 6 bölge depomuzla hipermarket, market, bakkal ve diger satis noktalarina direkt dagitim ve satis yapmaktadır.

6000 m2 kapali olmak üzere toplam 18000 m2 alan üzerine kurulu DINAR - ISPARTA karayolu üzerinde ki fabrikamizda son derece modern , hijyenik sartlarla gida normlarina uygun olarak üretim yapilmaktadir. Tesisimizde her türlü kuruyemis çesitleri direk müstahsilden alinip her türlü on eleme, ayristirma, kavurma, kaplama islemine tabi tutulduktan sonra satisa sunulmaktadir. Fabrikamizda 50 gr.dan 25 kg . a kadar her türlü boy ve ebatta yaklasik yüz çesit kuruyemis üretilmektedir. Üretimde kalite belgesi olarak Tarim ve Köy Isleri Bakanliginin üretim izni mevcuttur. Ürünlerimizin her asamasi titizlikle kontrol edilmekte üretim sonrasi tüm makine ve aletler dezenfekte edilmekte, ürünlerin daha hijyenik sartlarda üretilmesi saglanmaktadir.


Sektöründe liderliği, ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen YÜKSEL ÇEREZLERİ 1969 yılında baba Mustafa YÜKSEL tarafından imalat ve pazarcılık amacıyla kurulmuş, 1985 yılında Mehmet YÜKSEL ve Ali YÜKSEL tarafından YÜKSEL ÇEREZLERİ İMALAT VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ. ne dönüştürülmüştür

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: +90 272 365 41 21

Fax: +90 272 365 40 75

Mail: info@yukselcerezleri.com.trTasarım Donanım Teknoloji
Denizli Web Tasarım