HAKKIMIZDA

Firmamiz günlük 20 ton kuruyemis, istenildigi takdirde ise günlük 40 ton kuruyemis üretim kapasitesine çıkabilmektedir. Firmamizin dagitim kanali, tesisimizden sicak satis, Ege , Akdeniz ve Iç Anadolu bölgelerinde ki 12 bayimiz ile 6 bölge depomuzla hipermarket, market, bakkal ve diger satis noktalarina direkt dagitim ve satis yapmaktadır. 6000 m2 kapali olmak üzere toplam 18000 m2 alan..

KURUYEMİŞ FAYDALARI

Protein, karbonhidrat, vitamin ve mineral açısından zengin olan kuruyemişler, vücut direncinin artmasına da yardımcı oluyor. Özellikle ‘sürekli yorgunluk’ ve ‘odaklanma güçlüğü’ çekenlerin günlük enerji desteği almaları gerekiyor. Kuruyemiş ve doğal kurutulmuş meyveler bunu destekleyen önemli gıdalar arasında yer alıyor. Lezzetli ve pratik bir çözüm olan kuruyemişler..

FAYDALI BİLGİLER

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the

FİRMA KATALOĞU

Üretimde zorunlu olan Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Üretim İzini yanı sıra müşteri memnuniyeti ve güvenliğini artırmak amacıyla Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri çalışmaları 2006 Temmuz ayında tamamlanarak; yapılan denetimler neticesinde Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ödülü olan ISO 22000 2005 belgesi almaya hak kazanılmıştır. Bu sayede hammadde alımında..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: +90 272 365 41 21

Fax: +90 272 365 40 75

Mail: info@yukselcerezleri.com.tr